Bohaterowie

Avelien Swan ( Lily Collins)
17-letnia dziewczyna, która przeszła rozwód rodziców. Aktualnie mieszka z matką i jej nowym partnerem w Phonix, ale już nie długo przeprowadzi się do ojca. Do Forks. Nie chce tego robić, lecz narzeczony jej rodzicielki gra w baseball i niestety muszą wyjechać. 

Niall Horan ( on sam)

Jego wiek to? Hmm... Trudno określić. Jest, można powiedzieć, że z  "domu dziecka". Jednak jaka jest prawda? Ma on 2 siostry i 2 braci Mieszka w Forks. Wydawałoby się, że jest wszystko normalnie, ale czy na prawdę tak jest? Co ukrywa jego rodzina i on sam? Wygląda jak Bóg. Jego nieskazitelnie piękna uroda i zniewalający uśmiech aż onieśmielają. Nie wspomnę także o uwodzicielskim  spojrzeniu.
Tiffany Horan ( Ellen Wong)
Siostra Nialla i dziewczyna Jaspera. Tak jak jej chłopak i reszta rodzeństwa chodzi do liceum w Forks. Bardzo radosna i otwarta.
Rosalie Horan (Nina Dobrav)
Druga siostra Nialla. Ma chłopaka o imieniu Emmett. Tak jak rodzeństwo i ukochany uczęszcza do liceum. Nie jest za bardzo sympatyczna. Odzywa się jedynie wtedy gdy musi, albo w gronie rodzinnym.
Emmet Horan ( Ian Somerhalder)
Chłopak Rosalie oraz brat Nialla i Tiffany. Jest bardzo silny i bardzo przystojny. Z rodzeństwem i dziewczyną chodzi do liceum w Forks.

Jasper Horan ( Jackson Rathbone)
                             Chłopak Tiffany i brat pozostałych Horanów. Skryty i tajemniczy. 

Jessica Stanley ( Anna Kendrick)
Przyjaciółka Avelien w nowej szkole. Potajemnie podkochuje się w kapitanie szkolnej drużyny footballu. Ona także nie rozumie zachowania Horanów.

Harry Styles ( on sam)
Przyjaciel Avelien. Jak była mała i przyjeżdżała to taty w Forks to cały czas bawiła się z Harrym. Chłopak, który podoba się tysiącom dziewczyn ze szkoły. On ma sekret, który wie tylko Av. 

Jason Horan (Peter Facinelli)
                         Ojciec Horanów i doktor. Pracuje w szpitalu w Forks. Jego żoną jest Esme.

Esme Horan ( Rihanna)
                                      Matka Horanów i żona Jasona. Miła i troskliwa kobieta.

Ryan Swan ( Ryan Tedder)
                                                       Ojciec Avelien i policjant.


Pozdro xD Julcia:*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz